Competitie indelingen 2018-2019

Tijdpad publicaties start seizoen 2018/’19

  • Publicatie bekerindelingen mannen en vrouwen op 27 juli 2018
  • Publicatie nummering bekercompetitie mannen en vrouwen op 28 juli 2018
  • Publicatie wedstrijdprogramma bekercompetitie mannen en vrouwen op 10 augustus 2018
  • Publicatie nummering en wedstrijdprogramma reguliere competitie op 17 augustus 2018
  • Start bekercompetitie mannen in week 36 (3/9 t/m 7/9)
  • Start reguliere competitie mannen en vrouwen in week 37 10/9 t/m 14/9)
Team JO9-1,

3e kl 04 najaar

  Team JO10-1,

3e kl 05 najaar

Germanicus/CSVC JO9-2G   SJO HH’97 JO10-2
vv Sleen JO9-1G   SJO WNBC ’09 JO10-1G
SCN JO9-1G   SJO Dalen/DSC JO10-2
SJO HH’97 JO9-1   SJO NKvvProtos JO10-1G
Weide De JO9-4   VVAK JO10-1G
VIOS (O) JO9-1G    
SJO Dalen/DSC JO9-3    
SJO NKvvProtos JO9-1G    
Elim JO9-1    
SJO WNBC ’09 JO9-1G    
Tiendeveen JO9-1G    
Raptim JO9-3    
     
Team JO13-1,

3e kl 03 najaar

  Team JO15-1,

4e kl 02 najaar

HZVV JO13-4   HZVV JO15-5
SJO JVZ JO13-2   SJO JVZ JO15-3
Noordscheschut JO13-2   DZOH JO15-5
Wijster JO13-1   DZOH JO15-6
SCN JO13-1G   Hoogeveen/Tiendeveen JO15-3
SJO HH’97 JO13-2G   Weide De JO15-5G
Pesse JO13-1   VIOS (O) JO15-1G
Hoogeveen/Tiendeveen JO13-2   SJO NKvvProtos JO15-1G
SJO NKvvProtos JO13-1G   VVAK JO15-2G
VVAK JO13-1G   Raptim JO15-3
Elim JO13-1   ST Germanicus/CSVC JO15-4G
SJO WNBC ’09 JO13-1G   SCN JO15-1G
     
Team JO17-1,

3e kl 02 najaar

  Team MO17-1,

1e kl 02 najaar

ST Germanicus/CSVC JO17-2   HZVV MO17-1
HZVV JO17-4   Noordscheschut MO17-1
vv Sleen JO17-1   SVO BDE MO17-2
DZOH JO17-5   Dwingeloo/Diever Wapse MO17-1
Weide De JO17-3   SJO HH’97 MO17-1
VIOS (O) JO17-1G   VKW MO17-1
SJO Dalen/DSC JO17-2   FC Meppel/Alcides MO17-2
SJO NKvvProtos JO17-1G   SJO Dalen/DSC MO17-1
Raptim JO17-2   SJO SWB MO17-1
Sweel JO17-2   SJO NKvvProtos MO17-1
CEC JO17-3G    
     
Team JO19-1,

3e kl 02 najaar

   
HZVV JO19-3    
Beilen JO19-2    
FC Meppel/Alcides JO19-3    
BEW JO19-1    
SJO NKvvProtos JO19-1Gd    
Flevo Boys JO19-3    
Emmeloord SC JO19-2    
Havelte JO19-1    
FC Meppel/Alcides JO19-4    
Olde Veste’54 JO19-5    
HZVV JO19-4    
HHCombi JO19-1G